Peščeni filter set 330 Aqua SFA ima zmogljivosti 4 m?/h in je bil razvit za uporabo pri bazenih volumna do približno 20.000 litrov (20 m?).
Opremljen je s sesalno črpalko, ki jo je potrebno namestiti pod vodno gladino (pri vgrajenih bazenih ne sme stati nad gladino vode). Rokovanje s 6 potnim ventilom je enostavno in nudi udobje in nastavitve kot pri modelih višjega cenovnega razreda. Čas delovanja naprave je odvisen od velikosti ? volumna vode v bazenu, lege, vremena, obremenitve bazena s kopalci in dodajanja sredstev za nego vode.Praviloma naj bi se vsebina bazena ? voda v 24 urah prefiltrirala 1 ? krat. Primer: če želimo 1 ? krat prefiltrirati vodo v bazenu volumna 10 m? je potrebno prefiltrirati 15 m? vode. Če ima črpalka pretok 4 m?/h mora delovati 3,75 ure. Svetujemo vam, da v tem primeru filtrirna naprava deluje 3 krat na dan po 1,25 ure.
Tehnične podrobnosti:
Blagovna znamka | PLANET POOL |
---|---|
VRSTA | FILTER |
V naši ponudbi vrtnega pohištva si lahko izbirate vrtne garniture in med tistimi elementi z osnovnimi ali pa malo bolj kompleksnimi konstrukcijami, kar vam glede na prostorske možnosti omogoča, da si udoben zunanji kotiček pričarate tudi na vašem balkonu.
Preverite tudi vrtne garniture iz lesa, jekla, aluminijaste vrtne sedežne garniture in umetnega ratana po akcijskih cenah. Hitra dostava ✓ Bogata izbira ✓ Moderni stili in oblikovalski slogi ✓
Blagovna znamka | |
---|---|
Poštnina | |
Opomba |